Mokslo naujienos

jonas jacobsson 2xaF4TbjXT0 unsplashUnsplash.com nuotrauka

Gruodžio 11-ąją vyko tarptautinė konferencija „Surgery in Clinical Practice 2021“. Ją organizavo Vilniaus universito Angiochirurgijos bei Rygos Stradinš universiteto chirurgijos studentų mokslinės grupės.

Šioje konferencijoje pranešimus pristatė Vilniaus universiteto medicinos studijų programos studentai. Elena Daukšaitė, Rosita Reivytytė ir Rokas Abaturovas paruošė pristatymą apie Frantz naviką. Tuo tarpu Agnė Grigonytė ir Jovita Patricija Druta paruošė pristatymą apie CD8+ limfocitų kiekio prognostinę vertę hepatoceliulinių karcinomų atvejais. Abu pristatymai buvo paruošti konsultuojant prof. Kęstučiui Strupui bei dr. Aistei Kielaitei-Gullai.