Mokslo naujienos

Ateities biomedicinos fondas personalizuotą mediciną apibrėžia kaip individualizuoto gydymo modelį, kuris, remiantis žiniomis apie sergančiojo genotipą ir fenotipą bei ligos molekulinį profilį (mutacijos, biomolekulių kiekio pakitimai ir kt.), realizuojamas parenkant tinkamus vaistus ir jų dozes ligai įveikti. Kviečiame dalyvauti konkurse!

Šia iniciatyva siekiama paskatinti medicinos ir sveikatos mokslų srities magistrantus domėtis personalizuotos medicinos tematika.

Labdaros ir paramos fondas Ateities biomedicinos fondas (toliau Fondas) personalizuotą mediciną apibrėžia kaip individualizuoto gydymo modelį, kuris, remiantis žiniomis apie sergančiojo genotipą ir fenotipą bei ligos molekulinį profilį (mutacijos, biomolekulių kiekio pakitimai ir kt.), realizuojamas parenkant tinkamus vaistus ir jų dozes ligai įveikti.

Konkursui gali būti teikiami darbai, apginti 2023 / 2024 mokslo metais.

Konkurso metu bus atrinkti du geriausi darbai, kuriems bus paskirti apdovanojimai po 1000 eurų.

Darbus pateikti iki 2024 m. birželio 23 d. imtinai.

Fondo kontaktinis asmuo darbų pateikimui:
Dr. Erika Vaiginiene, Tel. Nr.+370 611 54664; elektroninis paštas ; www.abfondas.lt