Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Reumatologijos, traumatologijos ortopedijos ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Chirurginės prieigos prie pėdos ir čiurnos“.

Data: 2024 m. gegužės 17 d.
Vieta: Vilniaus univesitetas, Medicinos fakultetas, Anatomijos laboratorija, Čiurlionio g. 21, Vilnius.

Renginio programą galite rasti čia.

Dalyviams bus išduodami 4 val. trukmės VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Kaina: 50 Eur – studentams ir rezidentams 100 Eur – gydytojams ortopedams, chirurgams.

Registracija vyksta atlikus pavedimą į Lietuvos pėdos chirurgijos draugijos sąskaitą AB SEB LT 317044060001595966.

Kontaktas pasiteirauti: dr. Aleksas Makulavičius.