Naujausi įvykiai

VUVU 2024 intro

VU Vaikų universiteto ( VUVU) pavasario sesija „Jaunasis atradėjas” jau čia! Organizatoriai kviečia pradinių klasių mokinius registruotis ir dalyvauti paskaitų cikluose.

Iš kur atsiranda smėlis Baltijos jūros paplūdimiuose? Kodėl laimės už pinigus nenusipirksi? Kaip žodžiai pasako, kas mes esame? Ar mikroorganizmai žalingi mūsų sveikatai?

VU Vaikų universitetas kviečia klausti, kurti ir rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus pavasario sesijos metu.

Moksleivių laukia:

• įdomios ir įtraukiančios veiklos;
  • galimybė užduoti rūpimus klausimus geriausiems Universiteto dėstytojams;
  • galimybė susipažinti su universitetu iš arčiau.

Mažiesiems smalsuoliams paskaitos vyks šiomis datomis: 2024 m. kovo 16, 23 dienomis bei balandžio 6 ir 13 dienomis.

Paskaitas mokiniams VUVU ves ir VU Medicinos fakulteto dėstytojai: asist. dr. Tomas Aukštikalnis, prof. dr. Dainius Characiejus, asist. Dr. Vika Gabė, prof. dr. Vaiva Hendrixon, prof. Natalja Istomina, dr. Eglė Sakalauskaitė-Juodeikienė, doc. dr. Ramunė Žilinskienė.

Daugiau informacijos ir registraciją į visas paskaitas rasite čia.

VUVU 2024 pavasaris 2 dalisVUVU 2024 pavasaris 3 dalis

VU Vaikų universitetas pasilieka teisę keisti programą.