Sidebar

Studijų naujienos

Vilniaus universitetas kartu su Visorių informacinių technologijų parku ragina studentus teorines žinias pritaikyti praktikoje. Tokią galimybę suteikia Inovacijų dirbtuvių programa. Šį pavasarį Inovacijų dirbtuvės startuoja jau 15 – ą kartą. Kviečiame dalyvauti visus VU studentus (bakalaurus ir magistrantus).

Šios vasaros mokyklos tikslas - padėti įvairaus profilio studentams mokyti ir aptarti dabartinę situaciją, susijusią su paliatyvių pacientų sveikatos ir dvasinė priežiūra. Tikimasi, kad platesnis paliatyviosios slaugos modelių nagrinėjimas ir kritinis išvadų kitimo įvertinimas padės ateityje patobulinti paliatyviosios slaugos paslaugų kūrimo, diegimo ir vertinimo įrodymų bazę.

2020 m. gegužės 15-16 d. Tartu universitete, Estijoje, vyks Tarptautinė Anatomijos Olimpiada.
Tikrinsime medicinos studentų teorines ir praktines žinias apie anatomiją, jų kūrybiškumą bei komandinio darbo įgūdžius. Dalyviai kviečiami iš visų Šiaurės Europos universitetų atvykti Estiją.
Olimpiados klausimai bus iš visų žmogaus organų sistemų, todėl tinkamiausi dalyviai būtų pirmakursiai bei antrakursiai.

Kviečiame dalyvauti simuliaciniame skubios pagalbos konkurse, kuris vyks anglų kalba.

Krokuvoje įsikūręs Jagiellonian University School of Medicine (Lenkija) rengia konkursą, kuriame kviečiami dalyvauti visų Europos universitetų studentai. Tokio masto skubiosios pagalbos simuliacinės žaidynės vyks jau antrą kartą. Tai puiki proga pasitikrinti savo žinias ir gerai praleisti laiką nuostabiame Krokuvos mieste.